Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Markéta Mrajcová, Blíževedly:
Do své domácnosti jsme s manželem vybírali vhodný , který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme maximální kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

František Šedivka, Horšice:
jsem zahlédl napoprvé u kolegy na přednášce z biologie. Ihned jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Z toho důvodu jsem se s kolegou chvíli bavil. Chválil si ho, tak jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a teď již můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem velmi nadšený, že ho mám.

Julie Durdíková, Bruntál:
Tento jsem viděla u babičky a začala jsem se o to informovat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké době zazvonil doručovatel a já jej můžu otestovat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Andrea Seifová, Doubek:
Co dalšího si přát, než právě dokonalý , kdyby takových bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Každodenní používání je celkem radost, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo spotřebním výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Karolína Hrabicová, Ponědraž:
jsem si pořídila na těchto stránkách. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných lidí hodnotíme jako výhodu zanedbatelnou spotřebu, široké spektrum vybavení, tichý chod. Co však chyběl, byl návod na používání v českém jazyce, a některé komponenty není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Matyáš J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anežka R: já jsem to prostě chtěla

Patrik C: tak jsem to dostala aje to super

Samuel H: Celkem jsem spokojený.

Marek Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt