Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Markéta Mrajcová, Blíževedly:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s milencem vybírali vhodný , který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme bezchybnou kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

František Šedivka, Horšice:
jsem viděl napoprvé u přítele na přednášce z biologie. V první chvíli jsem si všiml, že má pěkný vzhled. Tak jsem se s kamarádem pár minut bavil. Chválil si ho, proto jsem si řekl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si potřebnou částku, koupil si ho a dneska už můžu říct, že si kamarád nevymýšlel. Hodně kvalitní výrobek a já jsem moc rád, že jsem si ho objednal.

Julie Durdíková, Bruntál:
Tento jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a koupila. Po opravdu krátké době zazvonil kurýr a já jej můžu otestovat. Jsem opravdu spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Andrea Seifová, Doubek:
Co víc chtít, než jenom dokonalý , kdyby takových bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi luxusní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Každodenní užívání je celkem príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Karolína Hrabicová, Ponědraž:
jsem zakoupila na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina nakupujících hodnotíme kladně malou energetickou náročnost, bohaté příslušenství, nehlučný chod. Co ale nebylo k nalezení, byl návod na použití v českém jazyce, a určité prvky není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na výbornou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Eva B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie : Ideální k osmnáctinám :)

Aleš J: je to fajné

Ema K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt