Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Markéta Mrajcová, Blíževedly:
Do obýváku jsme s milencem vybírali vhodný , který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme společně, chceme maximální kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

František Šedivka, Horšice:
jsem zahlédl nejdříve u přítele na přednášce z chemie. Okamžitě jsem si všiml, že vypadá skvěle. Proto jsem se s ním pár minut bavil. Nedal na něj dopustit, proto jsem se rozhodl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si potřebnou částku, zakoupil si ho a teď již můžu konstatovat, že si dotyčný nevymýšlel. Velmi kvalitní výrobek a já jsem velmi rád, že ho mám.

Julie Durdíková, Bruntál:
Tento jsem viděla u babičky a začala jsem se o to informovat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k tabletu a objednala. Po opravdu krátké chvíli zazvonil kurýr a já jej můžu využívat. Jsem hodně překvapená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Andrea Seifová, Doubek:
Co víc si přát, než právě dokonalý , kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Neustálé užívání je doslova radost, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo spotřebním zbožím. Vždy sháním něco víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Karolína Hrabicová, Ponědraž:
jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších zákazníků hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné vybavení, bezproblémový chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl manuál na použití v mateřštině, a některé díly nelze repasovat. Obecně celkově hodnotím jako vynikající.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 81 hodnotících

Diskuze

Laura V: děda je z dárku je nadšený

Nela R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tomáš W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie L: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matyáš M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt