Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Karolína Měrtlová, Černá:
Otestovala jsem už osm podobných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s . Klidně doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná výhra.

Vojtěch Kudlička, Stránecká Zhoř:
Zaručeně ten moment znáte, má přijít nevšední událost a nemáte ponětí, jak potěšit partnerku. Já jsem se bavil s kolegy v práci, protože jsem byl úplně v koncích s nápady, a přátelé mi doporučili, ať objednám . Že se mi jejich tip docela zamlouval, proto jsem ho ještě v ten den objednal. Co vám budu povídat, ta moje byla absolutně u vytržení, pěla ódy, jak si našla si vybrala skvělého chlapa a ten den jsme si parádně užili.

Denis Troška, Peruc:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý výrobek a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to líbí se, objednávám to dále a dále. Bojím se, že bych při objednání něčeho podobného byl zklamaný. Tento mi vyhovuje svou zpracováním, cenou a designem. Kladně hodnotím design, který se však za dobu vývoje velice proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze

Kristýna C: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Václav R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eva J: děda je z dárku je nadšený

Klára V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt