Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Karolína Měrtlová, Černá:
Vyzkoušela jsem už sedm podobných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s . Vřele doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jedinou vadu, za mě jasná volba.

Vojtěch Kudlička, Stránecká Zhoř:
Určitě tu chvíli znáte, má přijít výročí svatby a nevíte, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s partou v práci, protože jsem byl úplně v koncích s nápady, a přátelé mi doporučili, ať zkusím . Že se mi ten tip velmi zamlouval, tudíž jsem ho obratem zakoupil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla absolutně spokojená, pořád říkala, jak si našla si vybrala skvělého chlapa a ten den jsme si opravdu užili.

Denis Troška, Peruc:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý model a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi něco vyhovuje, kupuji to dále a dokola. Bojím se, že bych při objednání něčeho jiného byl nespokojený. Tento mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje dost proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 103 hodnotících

Diskuze

Martin K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Oliver L: Celkem jsem spokojený.

Zuzana V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Josef V: je to fajné

Marie F: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt