Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Ratanová metráž (umělý ratan), vhodné např. pro zakrývání balkónů. (cena za běžný metr) Nabízíme metráž o různé šířce: šířka: 1 m barva: sv. hnědá RD1Technické údaje:Obsah balení:1x RATAN metráž - RD1 - 1 m

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Natálie Kehmová, Míchov:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Simona Rýglová, Dolní Řasnice:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala . Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co splňovat má.

Michael Kunčický, Levín:
splnil moje očekávání a používám ho každý den. Už jsem takhle testoval čtyři nebo pět konkurenční modely, ale teďka vím, že budu vždy u . Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po podobném výrobku. si na moji recenzi koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 80 hodnotících

Diskuze

Sebastian V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina K: Je to dostatečné?

Lukáš K: tak jsem to dostala aje to super

Štěpán K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt