Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Ratanová metráž (umělý ratan), vhodné např. pro zakrývání balkónů. (cena za běžný metr) Nabízíme metráž o různé šířce: šířka: 1 m barva: sv. hnědá RD1Technické údaje:Obsah balení:1x RATAN metráž - RD1 - 1 m

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Natálie Kehmová, Míchov:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Simona Rýglová, Dolní Řasnice:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila . Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu levný. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že dělá to, co splňovat má.

Michael Kunčický, Levín:
splnil moje očekávání a používám ho každý den. Už jsem takto zkoušel tři nebo šest podobné modely, ale nyní vím, že zůstanu u . Nemám nejmenší důvod se koukat po podobném modelu. si na můj popud koupilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Karolína F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Richard V: Celkem jsem spokojený.

Tomáš J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikolas S: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt