Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 401 Kč
Naše cena: 267 Kč Ověřit dostupnost

Skateboard dětský Technické údeje: ALU podvozek dřevěná deska Uchycení koleček s Alu osou  plastové viz foto lehký skateboard určený pro menší děti limitní hmotnost cca 40 kg vzhledem k Alu podvozku rozměr desky 60 x 15 cm potisk žralok...

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniel Krhovják, Mrlínek:
Šikovný a tichý pomocník. Pracuje skvěle. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být hezčí, ale nenáročnému uživateli bude po všech vlastnostech zcela stačit. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i dámy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Nikola Bezvodová, Pernink:
Jsem šťastná. byl velmi bleskově dodán k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o bleskové doručení zboží a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Viktorie Mydlářová, Obořiště:
Protože jsem ženská, tak se pokaždé ohlížím na několik aspektů, co může nejen , ale i eshop poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení zboží, rychlost doručení, vzhled výrobku a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v dobrá, zabalení bylo v pohodě, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do tří dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Tomáš Valchář, Soběnov:
zcela vyhovuje mým přáním. Je šikovný a cena přitom příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K objednávce mě motivovaly hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Kamila K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michaela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema K: děda je z dárku je nadšený

Alžběta S: já jsem to prostě chtěla

Tereza R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt