Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 401 Kč
Naše cena: 267 Kč Ověřit dostupnost

Skateboard dětský Technické údeje: ALU podvozek dřevěná deska Uchycení koleček s Alu osou  plastové viz foto lehký skateboard určený pro menší děti limitní hmotnost cca 40 kg vzhledem k Alu podvozku rozměr desky 60 x 15 cm potisk žralok...

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniel Krhovják, Mrlínek:
Šikovný a tichý pracovník. Funguje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Design mohl být hezčí, ale nenáročnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech plně stačit. Je nenáročný na údržbu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez závad. Vřele doporučuji jak eshop, tak produkt samotný.

Nikola Bezvodová, Pernink:
Jsem šťastná. byl velmi bleskově dodán k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité doručení zboží a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Viktorie Mydlářová, Obořiště:
Protože jsem ženská, tak se vždy ohlížím na několik aspektů, co může nejen , ale i eshop dodat. Tím myslím tedy cenu, zabalení zboží, rychlost doručení, design zboží a zásadní je pro mne komunikace. A chci říct, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v levná, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a zaslání bylo do tří dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Tomáš Valchář, Soběnov:
naprosto odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena celkem nízká, řekl bych, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já sám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze

Vít H: Přišlo to celkem rychle

Jáchym P: 110 % spokojenost

Gabriela J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eva B: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt