Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 378 Kč
Naše cena: 252 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč - kruhový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: ø30cmhloubka výrobku: ø30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč ø30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kristýna Polidarová, Nový Kostel:
Bezva koupě! Jsem s tímto produktem zcela šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla najít na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou jsem jistě neprohloupila.

Jan Koutný, Pustina:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Adam Počinek, Ptice:
Perfektní nákup, z mé strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si zakoupil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že můžu napsat, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za rok, jistě se k vám vrátím.

Tadeáš Synecký, Želivsko:
Dávám hlavně přednost vlastnostem a nekladu důraz na styl. Důležité pro mě je, aby mi po mnoho let a bez potíží posloužil. Což tento opravdu zaručuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím rozhodně doporučit. s vámi bez reptání absolvuje i dovolenou. Jen buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše žena či milenka.

Sára Podestátová, Meziříčko:
Původně jsem chtěla ve velikosti 47 které jste ve velikosti 44 nenabízeli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 46 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze

Rozálie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka Z: Je to dostatečné?

Veronika S: Ideální k osmnáctinám :)

Radim K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tobiáš M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt