Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 378 Kč
Naše cena: 252 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč - kruhový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: ø30cmhloubka výrobku: ø30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč ø30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kristýna Polidarová, Nový Kostel:
Bezva koupě! Jsem s tímto produktem naprosto spokojená. Mám ho doma už dva týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u ostatních modelů které mě bohužel zklamaly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s koupí jsem jistě udělal dobře.

Jan Koutný, Pustina:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Adam Počinek, Ptice:
Perfektní věc, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat příště, jistě se k vám vrátím.

Tadeáš Synecký, Želivsko:
Dávám zejména přednost vlastnostem a neřeším módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi dlouho a stoprocentně fungoval. Což tento skutečně zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím vřele doporučit. s vámi bez reptání absolvuje všechny cesty. Jen buďte na pozoru, aby na něj nenadávala vaše žena či přítelkyně.

Sára Podestátová, Meziříčko:
Nejdříve jsem chtěla ve velikosti 48 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala dle recenzí v požadované velikosti 45 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 98 hodnotících

Diskuze

Jakub R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Amálie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matěj H: funkční výrobek

Denis S: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt