Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva. Rozměr:30x30x31cmTechnické údaje:výška výrobku: 31cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 31x31x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Miroslav Hodonský, Třeboň:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl slovo ”CHYBA“. Následně jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako dobrý tah. Technik zjistil, že má menší chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě kontakt, a jakmile správně zprovoznil eshop, zavolal mi a nákup jsem měl za zvýhodněnou cenu.

Daniel Fojtík, Příbram:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení . Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i barva. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele zapadne. Kvalitní provedení, opracování a ošetření barvy. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými jasně disponuje.

Tadeáš Podrazil, Senička:
splnil mé očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takhle testoval dva nebo pět konkurenční kusy, ale teďka vím, že zůstanu u . Nemám nejmenší domněnku se koukat po jiném výrobku. si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Dominik Matúška, Bartošovice:
Docela perfektní , dlouho jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt docela dost, nekousne se, a vypadá zcela hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Hodně mě oslovil manuál u , proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi dobrou obchodem.

Veronika Chlebková, Pokojovice:
Objednala jsem si teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze

Michaela B: dobré

Kristýna M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michal M: tak jsem to dostala aje to super

Andrea H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karolína L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt