Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva. Rozměr:30x30x31cmTechnické údaje:výška výrobku: 31cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 31x31x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Miroslav Hodonský, Třeboň:
Několikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem zahlédl nápis ”CHYBA“. Poté jsem se rozhodl zavolat, což se ukázalo jako dobrý tah. Technik sdělil, že má jakousi chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vyžádal si na mě telefonní číslo, a okamžitě poté, co dal do pořádku web, napsal mi a objednávku jsem měl s bonusem.

Daniel Fojtík, Příbram:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení . Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby snadná demontáž a jednoduchý transport i v rodinném osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a energetický spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Tadeáš Podrazil, Senička:
splnil mé potřeby a používám ho každý den. Už jsem takhle zkoušel dva nebo pět podobné kusy, ale nyní vím, že budu vždy u . Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po jiném modelu. si na moji recenzi pořídilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Dominik Matúška, Bartošovice:
Naprosto perfektní , rok jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu docela dost, nerozbije se, a vypadá zcela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Velmi mě oslovil návod u , takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi dobrou obchodem.

Veronika Chlebková, Pokojovice:
Koupila jsem si někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u dveří s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu podle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 102 hodnotících

Diskuze

Lucie C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Julie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristián B: 110 % spokojenost

Barbora B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt