Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva.Technické údaje:výška výrobku: 41cmšířka výrobku: 40cmhloubka výrobku: 40cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 41x41x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 40x40cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Majtan, Dolní Novosedly:
Jsem opět zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Požadovaná zpracování produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Sebastian Geisler, Krahulčí:
Chtěl jsem koupit dobrý do domácnosti, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem vwlmi uspokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás rodině.

David Bedlivý, Gruna:
S touto jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s pracovat. Ovládá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Klidně ho všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze

Daniel R: tak jsem to dostala aje to super

Nikola O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Magdaléna P: já jsem to prostě chtěla

Lukáš H: Jsem ráda, že to mám

Viktorie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt