Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva.Technické údaje:výška výrobku: 41cmšířka výrobku: 40cmhloubka výrobku: 40cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 41x41x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 40x40cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Majtan, Dolní Novosedly:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností širokého výběru barevné varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Sebastian Geisler, Krahulčí:
Chtěl jsem koupit kvalitní do domácnosti, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

David Bedlivý, Gruna:
S tímto jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s dělat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Vřele ho všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Viktor H: funkční výrobek

Oliver R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vojtěch W: Jsem ráda, že to mám

Barbora K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš W: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt