Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 543 Kč
Naše cena: 362 Kč Ověřit dostupnost

Truhlík dřevěný - v zelenébarvě.Technické údaje:výška výrobku: 17cmšířka výrobku: 64cmhloubka výrobku: 22cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: zelenýObsah balení:1x TRUHLÍK 64cm - zelený

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Klára Pilousová, Uhlířská Lhota:
podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět čtyři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí dceru baví tento přepracovávat, protože se s ním dělá lehce, okamžitě a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Michael Stolička, Vír:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho konečně mohu naplno využít.

Kateřina Mrvová, Libětice:
jsem objednala na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i většina uživatelů hodnotíme pozitivně malou energetickou náročnost, dobré příslušenství, tichý chod. Co ale nebylo k nalezení, byl návod na používání v mateřštině, a určité prvky není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Matyáš B: tak jsem to dostala aje to super

Nela Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Andrea B: nemá chybu

Sebastian D: Celkem jsem spokojený.

Patrik R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt