Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč na kolečkách - čtvercový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Pleticha, Hruška:
Zaručeně to znáte, blíží se jubileum a nevíte, jak potěšit partnerku. Já jsem se bavil s chlapy v hospodě, protože jsem byl totálně bez nápadů, a ti mi doporučili, ať objednám . Že se mi ten nápad fakt zamlouval, proto jsem ho obratem objednal. Co vám budu říkat, moje nejdražší byla naprosto šťastná, pěla ódy, jak má perfektního chlapa a ten den jsme si skvěle užili.

Rozálie Gizmanová, Miroslav:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí dcery. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám u sebe a spokojenost, pohoda.

Michael Moder, Měrotín:
Parádní zboží, z mé strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo zásilka dodán poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu objednávat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Denisa Fironová, Janovice v Podještědí:
Za můj roky používaný , na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Miroslav B: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jana A: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan Š: 110 % spokojenost

Nikola T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anna Z: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt