Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 296 Kč
Naše cena: 197 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 1,5 kg, průměr otvoru 25 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Filip Kubart, Dřešín:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš mohl být tak perfektní, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes internet nemám příliš dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Zdeněk Purmenský, Měňany:
Stále MEGA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti , ale vše zatím stále denně funguje.

Tereza Nýdrlová, Semčice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila , vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Vít V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jana R: Ideální k osmnáctinám :)

Daniela G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Andrea N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aneta H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt