Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 296 Kč
Naše cena: 197 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 1,5 kg, průměr otvoru 25 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Filip Kubart, Dřešín:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodou přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si přečetl manuál, napadlo mě, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš mohl být tak úžasný, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes web nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Zdeněk Purmenský, Měňany:
Stále BOMBA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti , ale vše zatím stále denně funguje.

Tereza Nýdrlová, Semčice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila , vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze

Laura B: Je to dostatečné?

Lucie L: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Viktor P: je to fajné

Tomáš Č: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt