Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 537 Kč
Naše cena: 358 Kč Ověřit dostupnost

Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Waldner 500 Technické údaje: typ komerční pálky s výbornými herními vlastnostmi vhodná pro pokročilejší začínající hráče jJejí vlastnosti mohou příznivě ovlivnit jejich hru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Pouznarová, Deštná:
jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Lucie Pihíková, Jeviněves:
je hodně pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá užitku. Neřekla bych však, že si zaplatíte více, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně skvělý produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

Karolína Fliťarová, Libeř:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Michaela Cenigová, Čikov:
Daný u této společnosti bych se rozhodně nebála znovu objednat. Jsem vděčná za navržení vlastních poznatků a mimo jiné zakoupení jiných verzí. Kvalita, cenové rozpětí, manuál naprosto bez chyby, jen mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl přijít do týdne, se opozdil. A prodejce se vymlouval na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho odeslali dle domluvy, včas. Je to škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Karolína L: děda je z dárku je nadšený

Dominik K: Jsem ráda, že to mám

Linda K: já jsem to prostě chtěla

Adéla V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt