Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 537 Kč
Naše cena: 358 Kč Ověřit dostupnost

Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Waldner 500 Technické údaje: typ komerční pálky s výbornými herními vlastnostmi vhodná pro pokročilejší začínající hráče jJejí vlastnosti mohou příznivě ovlivnit jejich hru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Pouznarová, Deštná:
jsem obdržela k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka v minulosti často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to zlepšilo i komunikace s tchýní.

Lucie Pihíková, Jeviněves:
je velmi pěkný a praktický. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná kvalitě. Nemyslím si však, že si zaplatíte více, obdržíte něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně skvělý kus, který umí hodně věcí a za tu cenu zvládne vše, co potřebuji.

Karolína Fliťarová, Libeř:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Michaela Cenigová, Čikov:
Daný u této společnosti bych se rozhodně nebála ještě jednou zakoupit. Cením si možnosti definování individuálních poznatků a mimo jiné objednání jiných verzí. Kvalita, cena, návod úplně v pořádku, pouze mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl dorazit za týden, nedošel. A internetový obchod zodpovědnost přesunul na dopravce s tím, že oni ho zaslali obratem, v den objednávky. Docela škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Laura B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Oliver R: Jsem ráda, že to mám

Josef J: Přišlo to celkem rychle

Vojtěch M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniel T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt