Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Hokejový chránič krku senior Technické údaje: značka OPUS k dispozici dva typy chráničů, viz foto - černomodrý a černý Fighter. chrániče Fighter - k dispozici poslední 2 ks POZOR - VÝPRODEJOVÁ CENA SE SLEVOU 50-70% typ chrániče specifikovat v poznámce objednávky!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Frýdová, Kšely:
Nestává se mi občas, že bych nějaký na počkání chválila. Nejsem zastáncem nabídek za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o to nepodělit. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho takového nahledala, takže holky nebojte se a jistě otestujte. Navíc, zaslání je zdarma.

Antonín Pála, Slup:
Když jsem váš poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatříla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Julie Špinarová, Teplá:
Od toho času, co jsem s mimčem, nakupuji často přes web, je to pohodlnější, než se s prckem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu zboží, které chcei. Narazila jsem tam i na tento , a to mě jen přesvědčilo v tom, že objednávat u vás je krásná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Petra Suttrová, Lidmaň:
Nejdříve jsem chtěl najít na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jednoduchost a čistota a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Magdaléna K: Ideální k osmnáctinám :)

Oliver G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie S: já jsem to prostě chtěla

Sofie N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt