Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Hokejový chránič krku senior Technické údaje: značka OPUS k dispozici dva typy chráničů, viz foto - černomodrý a černý Fighter. chrániče Fighter - k dispozici poslední 2 ks POZOR - VÝPRODEJOVÁ CENA SE SLEVOU 50-70% typ chrániče specifikovat v poznámce objednávky!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Frýdová, Kšely:
Nestává se mi občas, že bych nějaký na potkání pochválila. Nejsem zastáncem nabídek za nízkou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho takového nahledala, takže holky nebojte se a určitě otestujte. Navíc, zaslání je zadarmo.

Antonín Pála, Slup:
Když jsem váš poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával peníze na důležitější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva spatřil, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Julie Špinarová, Teplá:
Od toho času, co jsem s mimčem, nakupuji často přes web, je to klidnější, než se s prckem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento , a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je krásná volba. Nemůžeme si jej s prckem vynachválit.

Petra Suttrová, Lidmaň:
Nejdříve jsem chtěl najít na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a čistota a s doručením modelu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Jakub P: Přišlo to celkem rychle

Štěpán M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna P: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikol E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt