Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD a GUTS, vel. 37 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel. K dispozici dvě provedení bruslí - šedo-zelené ACTION Gold a stříbrné GUTS. Typ bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vít Cebula, Sobíšky:
Koupili jsme pro přítele jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se potom po třech týdnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k počítači a už ho mám také.

Jáchym Budař, Mírová:
Daný jsem vypátral shodou okolností na internetu. Ohlasy na něj byly většinou výborné, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Ovšem, že jsem měl mírný strach, to je asi při nakupování v eshopu přirozené, ale ve chvíli, kdy mi dorazil do schránky, přišel jsem na to, že obavy byly naprosto neopodstatněné. Vše zvládá bez chybičky, opravdu mi pomáhá a nyní jsem opravdu rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

Vanesa Zadáková, Podsedice:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela stejný výrobek jako je . Nabídka ostatních firem ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě mě ale zaujala už jeho předvedení a milost prodejce. Z počátku jsem se na vyptávala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem teda našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Oliver S: je to fajné

Markéta : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Barbora P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta D: děda je z dárku je nadšený

Denis P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt