Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD a GUTS, vel. 37 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel. K dispozici dvě provedení bruslí - šedo-zelené ACTION Gold a stříbrné GUTS. Typ bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vít Cebula, Sobíšky:
Objednal jsme pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se potom po třech týdnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám také.

Jáchym Budař, Mírová:
Daný jsem objevil náhodou na internetu. Ohlasy na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Jistěže jsem měl trochu obavy, to je asi při objednávání online běžné, ale v momentě, kdy mi přišel domů, zjistil jsem, že strach byl naprosto zbytečné. Funguje bez chybičky, moc mi pomáhá a nyní jsem velmi rád, že jsem si ho objednal. Skvělý kup!

Vanesa Zadáková, Podsedice:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je . Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě mě ale zaujala už jeho prezentace a milost obchodníka. Nejprve jsem se na dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem nakonec našla dobrého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Natálie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška K: Je to dostatečné?

František V: Přišlo to celkem rychle

Gabriela H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tobiáš S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt