Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Kluďáková, Přešovice:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o . Přemýšlela jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. Vřele doporučuji.

Jonáš Rovner, Mladějovice:
Hledal jsem určité doplňující informace k a všechno mi bylo mile a profesionálně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl příjemný přídavek a navíc model byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Sára Koňaková, Lhůta:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Amálie Hajková, Kornatice:
U této firmy nakupuji docela často. Nemám problém jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není pestrá nabídka po těchto , jiného prodejce již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jen pomalejší doprava a další vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel jestli chcete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, budete si muset počkat.

Simona Rekšáková, Štramberk:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento vyšel nejlevněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on řekl, že tento kus je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze

Marie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika P: já jsem to prostě chtěla

Kamila Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sebastian P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt