Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Kluďáková, Přešovice:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou informace o . Váhala jsem, zda si ho mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Jonáš Rovner, Mladějovice:
Hledal jsem nějaké doplňující informace k a vše mi bylo mile a profesionálně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl hezký přídavek a navíc model byl za hodně nízkou cenu. Všechno probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Sára Koňaková, Lhůta:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Amálie Hajková, Kornatice:
U této společnosti nakupuji velmi často. Nemám problém jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S ohledem na to, že u nás není široká nabídka po těchto , jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich záporem je jenom doba doručení a další vedlejší výdaje jakož jsou: balné, cena dopravy. Bohužel jestli chcete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, budete si muset počkat.

Simona Rekšáková, Štramberk:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento stál nejlevněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento kus je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, jelikož jsem díky svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Jáchym K: 110 % spokojenost

Michal : krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Karel F: funkční výrobek

Michaela V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

David : Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt