Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 203, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 37.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Hana Trégrová, Skalička:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také zakoupit

Aneta Kejdová, Povrly:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které již vlastní, byly totálně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco podobného potřebovala hodně často, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje přání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic úžasnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Adéla Lejdarová, Ledčice:
je vážně perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k uzoufání, kolik je možných použití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Tomáš Klán, Spojil:
Koupí jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného zákazníka, přesto požaduji výkon a za nízkou cenu odpovídající schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je účelní a vkusné. Určitě v blízké době objednám další modely.

David Miškech, Přebuz:
Musím Vám říct, že k jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze

Martin K: Jsem ráda, že to mám

Daniela C: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Hana Q: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Rozálie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Viktor H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt