Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 203, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 37.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Hana Trégrová, Skalička:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také koupit

Aneta Kejdová, Povrly:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které již mají, byly úplně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco podobného hledala hodně často, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje přání byla na úplně vyslyšena. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Adéla Lejdarová, Ledčice:
je vážně dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný typ u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je možných použití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Tomáš Klán, Spojil:
Koupí jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za nízkou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i designové provedení, které je účelní a pěkné. jistě v blízké době pořídím další kusy.

David Miškech, Přebuz:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze

Viktor Š: 110 % spokojenost

Karel J: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Samuel P: funkční výrobek

Petr Š: je to fajné

Klára V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt