Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 16GB Class4Kapacita - 16 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 16GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Veronika Baná, Bratříkovice:
S jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Eliška Žádná, Sulkovec:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro famílii něco jako . Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s výrobkem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nezměnila!

Magdaléna Prucková, Velký Bor:
Stejně jako každá žena, která je zároveň partnerkou i matkou, také pro mě je hlavní zdraví rodinných příslušníků. Jakým způsobem se zařídit, aby rodině nechybělo to důležité a kromě toho vyhovět rozmanitým chutím manžela i ratolestí? Jde o nelehký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale snazší, než se vám jeví. A jedná se o . Díky němu mám zaručeno, že o mé blízké je perfektně postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze

Šárka Č: já jsem to prostě chtěla

Patrik Z: je to fajné

Lucie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karolína V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt