Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Petra Dolinská, Nové Hutě:
Super , který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

Matyáš Kudrnáč, Míčov-Sušice:
Vybíral jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil . Dal jsem hlavně na pozitivní zkušenosti jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu doporučovat dalším, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Marek Neubert, Turkovice:
Byla to super nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u fakt ještě neviděl. Věděl jsem, že je produkt opravdu dobrý, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle super podmínek utéct. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo takovou spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze

Viktorie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Patrik D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matouš G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt