Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Petra Dolinská, Nové Hutě:
Super , který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

Matyáš Kudrnáč, Míčov-Sušice:
Rozmýšlel jsem z hodně druhů, ale nakonec zvítězil . Dal jsem hlavně na pozitivní komentáře ostatních recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych neotestované výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné zkušenost. Rozhodně budu doporučovat dál, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Marek Neubert, Turkovice:
Byla to perfektní nabídka. Podobné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u fakt ještě neviděl. Věděl jsem, že je výrobek opravdu dobrý, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. nemeškal jsem ani hodinu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze

Jaroslav Š: Přišlo to celkem rychle

Štěpán M: 110 % spokojenost

Nela Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jaroslav S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt