Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 575 Kč
Naše cena: 383 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4 + adaptérKapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jan Schnirch, Slavče:
, zakoupený ve Vašem eshopu je jeden z nejlepších, které jsem měl příležitost otestovat a porovnával jsem s minimálně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a ochotné jednání.

Antonín Záškoda, Horní Kalná:
Hodně mě zaujal tento nejnovější , který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na úklid, velkou výkonností a malou cenou. I manželka si ho pochvaluje, protože jí výkon velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Oliver Lujka, Nítkovice:
Doporučuji! Já osobně jsem z nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento výrobek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze

Daniela F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška K: děda je z dárku je nadšený

Filip S: je to fajné

František R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt