Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 575 Kč
Naše cena: 383 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4 + adaptérKapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jan Schnirch, Slavče:
, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejlepších, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

Antonín Záškoda, Horní Kalná:
Hodně mě zaujal tento nejnovější , který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Příjemně mě překvapil svou jednoduchostí na údržbu, velkou výkonností a nízkou cenou. I žena si ho pochvaluje, protože jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Oliver Lujka, Nítkovice:
Doporučuji! Já osobně jsem z nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a masovost převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 110 hodnotících

Diskuze

Sabina B: dobré

Radek M: tak jsem to dostala aje to super

Kateřina N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jonáš I: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt