Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1196 Kč
Naše cena: 797 Kč Ověřit dostupnost

Toner Safeprint CLT-Y4072S kompatibilní žlutý pro Samsung CLP-320/325/CLX-3185 (1000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro Samsung CLP-320/325/CLX-3185 (CLT-Y4072S/yellow/1000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Náplně a tonery: Alternativní tonery Barva náplně: Žlutá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kamila Kubeková, Dřetovice:
jsem si poprvé pořídila na podzim. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle věcička je totiž úplně miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Vojtěch Tvaroha, Korozluky:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže obchod proběhl hodně profesionálně a ještě opět díky.

Štěpán Mandelíček, Arnoltice:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký s řadou dobrých funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho rychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Daniela Chroboczková, Ponědrážka:
Nestává se mi někdy, že bych jakýkoliv na počkání chválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o to nepodělit. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže holky nemudrujte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zadarmo.

Marek Kalíšek, Dolní Benešov:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. je velmi krásný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze

Vojtěch O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jáchym V: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna H: nemá chybu

Vanesa B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt