Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CLT-R409 kompatibilní černý pro Samsung CLP 310, 315, CLX 3170FN,3175N (24000str./5%)Kompatibilní optický válec SAFEPRINT pro Samsung CLP-310, CLP-315, CLP-320, CLX-3170, 3175, 3176 (CLT-R409/drum/24000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní válce Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 24000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

David Balák, Skalička:
, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše internet snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem poupravil po obdržení zásilky. Soudobý vzhled, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Efektní, všem doporučuji.

Johana Ráslová, Králův Dvůr:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu , do knaceláře. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Petra Halková, Vinařice:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kámošky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí řekla, že užívá a je s ním fakt šťastná. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě zlomový podmět. Skoro okamžitě jsem si ho zakoupila a stále ho užívám. Víkendy už opravdu doma netrávím, vyrážím se ráda bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze

Simona M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa M: Je to dostatečné?

Alžběta B: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr D: Přišlo to celkem rychle

Šárka U: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt