Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CLT-R409 kompatibilní černý pro Samsung CLP 310, 315, CLX 3170FN,3175N (24000str./5%)Kompatibilní optický válec SAFEPRINT pro Samsung CLP-310, CLP-315, CLP-320, CLX-3170, 3175, 3176 (CLT-R409/drum/24000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní válce Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: Samsung Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 24000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

David Balák, Skalička:
, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Moderní design, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, každému doporučuji.

Johana Ráslová, Králův Dvůr:
Jsem uspokojená, vše bylo rychlé, od objednání do doručení a v blízké době si objednám ještě jednu , do knaceláře. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Hezký den

Petra Halková, Vinařice:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kamarádky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí svěřila, že používá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný podmět. Skoro okamžitě jsem si ho koupila a často ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, chodím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze

Jakub B: 110 % spokojenost

Tomáš C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka Š: dobré

Eliška K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt