Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust Safeprint BX20 kompatibilní černý pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, Multipass C20, C30, C50, C75 Kompatibilní inkoustová kazeta SAFEPRINT pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, MultiPass C20, C30, C50, C75 (BX20 /bez čipu/Black/40 ml ) Nová inkoustová kazeta, nejedná se o plňenou. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Inkoustové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta 5-7 dníTechnické informace:Pro výrobce: Canon Náplně a tonery: Alternativní inkousty Barva náplně: Černá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matouš Tempel, Humpolec:
Šušká se, že výborné perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro . Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu legendární větu. Pohodlí za levnou cenu, příjemná komunikace s eshopem, okamžité dodání do kanceláře, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Daniela Tydlačková, Hrubčice:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela podobný výrobek jako je . Nabídka ostatních firem ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý dodavatel by celkově problémový (špatná komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Z počátku jsem se na dotazovala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem teda našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

Gabriela Metzová, Těně:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíka kurýr doručil. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s fakturační adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balík mi přišel. Ještě jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít hodně času ho detailněji otestovat a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze

Andrea C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Pavel M: Jsem ráda, že to mám

Vanesa K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eliška W: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt