Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust Safeprint BX20 kompatibilní černý pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, Multipass C20, C30, C50, C75 Kompatibilní inkoustová kazeta SAFEPRINT pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, MultiPass C20, C30, C50, C75 (BX20 /bez čipu/Black/40 ml ) Nová inkoustová kazeta, nejedná se o plňenou. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Inkoustové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta 5-7 dníTechnické informace:Pro výrobce: Canon Náplně a tonery: Alternativní inkousty Barva náplně: Černá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matouš Tempel, Humpolec:
Říká se, že dobré zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro . Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za normální cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé doručení do dílny, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Daniela Tydlačková, Hrubčice:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je . Nabídka ostatních prodejců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem teda moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě mě ale oslovila už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Z počátku jsem se na dotazovala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla dobrého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem poradit.

Gabriela Metzová, Těně:
Měla jsem štěstí a koupila jsem za lepší cenu. Čekala jsem skoro dva dny, než balíka kurýr doručil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi byl doručen. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít hodně času ho řádněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze

Barbora Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela K: Je to dostatečné?

Johana D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikol S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt