Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1911 Kč
Naše cena: 1274 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků v roli zahrnuje ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Systém: H1Užitek: ručníky papírové v Matic roli Tork, 2 vrstvy, 612 ksBarva: modráMateriál: prvotřídní recyklPočet vrstev: 2Délka: 150 mPrůměr: 19 cmVáha: 9,82 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Brázdilová, Rakov:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a výdrž. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za výhodnější cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

Jáchym Chrápavý, Brtnice:
Jak zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než chválí. A pomlouvá se furt, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží pouze pár dnů, to je jejich cílem, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není případ , tady jsem klidný. Myslím, že jsem opravdu dostal kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Asi bych si klidně dal více, v tomto případě kvalita jasně stojí nad cenou. Kéž by to tak bylo častěji. Kladně cením také rychlost doručení.

Michal Pantoflíček, Damnice:
Rozmýšlel jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál . Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Určitě budu doporučovat dalším, jelikož dobré věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze

Martin L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Václav L: je to fajné

Alena V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aneta B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt