Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1911 Kč
Naše cena: 1274 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou. Široká nabídka papírových ručníků v roli zahrnuje ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Systém: H1Užitek: ručníky papírové v Matic roli Tork, 2 vrstvy, 612 ksBarva: modráMateriál: prvotřídní recyklPočet vrstev: 2Délka: 150 mPrůměr: 19 cmVáha: 9,82 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Brázdilová, Rakov:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a výdrž. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za lepší cenu jiný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

Jáchym Chrápavý, Brtnice:
Jak zvýšit hodnotu? Vždy se lépe kritizuje, než vychvaluje. A kritizuje se furt, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám slouží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak vydělávají. To však není styl , s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si určitě dal více, v tomto případě zpracování jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Pozitivně hodnotím také rychlost dodání.

Michal Pantoflíček, Damnice:
Vybíral jsem z hodně druhů, ale nakonec zvítězil . Dal jsem hlavně na pozitivní recenze ostatních uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu doporučovat dál, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 89 hodnotících

Diskuze

Radek H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Valerie M: já jsem to prostě chtěla

Jan B: 110 % spokojenost

Sabina H: Je to dostatečné?

Rozálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt