Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1436 Kč
Naše cena: 957 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint 42102802 kompatibilní černý pro OKI B410/B430/B440 (25000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro OKI B410/B430/B440 (42102802/drum/25000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: OKI Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 25000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Janýr, Hluboká nad Vltavou:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Jakub Kačica, Kostelany:
, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil zrovna na tomto webu. Již dlouho spolu spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Bezkonkurenční nabídka, informace o , často jiné modely, ceny jsou o něco dražší, jenomže mají vynikajícího výrobce. Zřejmě jen malou nevýhodu jsem shledal přepravě, a zákaznické podpoře. Avšak suma sumárum na eshop nedám dopustit. Škoda, že takových eshopů není více.

Kryštof Brindzák, Pohnání:
Fakt bezva věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo chyby s doručením zásilky... Každopádně toto je prostě príma, a jsem po všech směrech rád. Tento můžu jasně doporučit známým, kteří něco podobného shánějí.

Magdaléna Tlolková, Lobodice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinku něco jako . Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevyměnila!

Oliver Kubias, Starý Mateřov:
Tento jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako perfektní výrobek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze

Klára K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda T: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jaroslav S: funkční výrobek

Jana B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jakub G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt