Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint CE314A kompatibilní černý pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 (7000/14000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro HP Color LaserJet CP1025/Pro 100 M175 Drum (CE314A/drum/7000/14000K) Výtěžnost (barevně) - 7 000 stran (barevně) Výtěžnost (černobíle) - 14 000 stran (černobíle) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: HP Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Samuel Gogola, Borová:
Za mě doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Linda Zwienerová, Lipník nad Bečvou:
Chystala jsem se na víkend a nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější zátěž, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Tadeáš Zrubecký, Lipov:
S jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a velmi snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly objednat si několik balení , abych nemusel opět za měsíc objednávat. I manželka byla spokojena a určitě se k tomuto opět vrátíme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze

Filip M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alena G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anežka C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zdeněk N: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt