12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Zkušenosti říkají, že 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Eliška Vaisová, Šlapanov:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem sháněla šest týdnů, v mnoha obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem velice nadšená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi pěkný povrch. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i dalším.

Eva Nieslaniková, Sendraž:
Opravdu krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak skvělý nákup. Za nízkou cenu si koupit 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, který je již na první dotek vydrží, lehce fungující, a taky dobře vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo pořídit za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu pozítří něco shánět, budu nakupovat zase u vás.

Radim Říha, Heřmanův Městec:
S přítelkyní jsme sháněli dobrý 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g do naší zahrady. Hledali jsme dobrý 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Jaroslav Koros, Hříšice:
Nedávno jsem objevil katalog 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, kde jsem si o něm přečetl detailnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě neudělal blbě. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé ženě takovou radost, jako tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g.

Jana Krtoušová, Skuhrov nad Bělou:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g mi vskutku pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již dlouho rmoutil. Díky němu mám více síly a mám podstatně pozitivnější mysl. Tuto skutečnost logicky chválí především přátelé. Čas strávený spolu se nám pomocí 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g daří prožívat skutečně naplno. Až s vyzkoušením produktu jsem si začala život užívat a jsem vážně spokojená. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g je ta nejlepší investice pro lepší život.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Patrik B: 110 % spokojenost

Sebastian K: Celkem jsem spokojený.

Nikola S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta H: já jsem to prostě chtěla

Markéta M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt