12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Zkušenosti říkají, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1382 Kč
Naše cena: 921 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Vít Chowaniec, Litohoř:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem měl obavy, jestli tento nákup nedopadne jako posledně. Pro sichr jsem do e-shopu několikrát zavolal, všechno porovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků mi kurýr doručil až do domu, kvalitně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a funguje skvěle. Doposud jsem na něm neshledal zápor. V eshopu budu určitě nakupovat i v budoucnu.

Laura Turčíková, Rudlice:
Myslím si, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu spokojená a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků v klidu, v klidu domova. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A rada prodejce 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků byla opravdu prvotřídní. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Zdeněk Kresl, Kunice:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl koupit dražší 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to i rád. Soused si objednal tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Laura H: Je to dostatečné?

Tobiáš R: funkční výrobek

Veronika P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jana H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zdeněk K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt