12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Zkušenosti říkají, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 791 Kč
Naše cena: 527 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Lukáš Pinker, Kvilda:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil pošťák. Perfektní rychlost doručení.

Pavel Cienciała, Statenice:
Já si většinou takové zboží nekupuji, tohle dělá to má žena. Ale 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků byl výjimečný, ten jsem spatřil v tisku a na první pohled jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tak jsem si udělal velkou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto senzační věc a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků bych si už nechtěl svoje fungování představit.

Dominika Tolmanová, Krupá:
Na tomto 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků se mi líbí veselá škála všelijakého ovládání, i když nastavení je krapet složité a musel mi poradit sousedův dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně návod je celkem srozumitelný.

Johana Bistrá, Klentnice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Johana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eliška S: Ideální k osmnáctinám :)

Simona Č: děda je z dárku je nadšený

Kryštof M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt