11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Zkušenosti říkají, že 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný mandlový krém s vysokým obsahem pražených mandlí, obohacený o mandlovou mouku, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické mandlové potěšení, lahodné chuti a pražením zvýrazněného aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních mandlových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mandle* (57%), palmový olej*, mandlová mouka* (8%), třtinový cukr*, celý třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2760 kJ (667 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.5 g, (z toho cukr: 11.7 g), Tuky: 58 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 15.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 16.5 g, Sůl: 0.163 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Vojtěch Lier, Vlastislav:
11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g, který prodáváte, jsem potřeboval jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se říká internet snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Můj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Lukáš Suchodol, Hamry:
Na základě popisného textu a stovek recenzi, jsem si 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g zakoupil na těchto webových stránkách. Líbil se mi e-shop, jak prakticky, a zároveň komplexně měl vypracovanou nabídku. Vše šlo hladce až do posledního kroku.

Marie Skoupilová, Hoslovice:
Vybrat si ten vhodný výrobek může být velmi složité. Nabízí se totiž široká paleta rozdílných modelů. Já jsem se přiklonila 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g a svého rozhodnutí vážně nelituji. Měsíce po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě neměnila. 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g jsem z toho důvodu doporučila současně i všem kamarádům. A s potěšením bych o něm tímto způsobem řekla i nerozhodným lidem.

Eva Sofilkaničová, Dyjice:
Měsíce jsem zvažovala, který typ by pro mě mohl být nejlepší volbou. Objednala jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem objevila 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g jsem však byla jistá, že našla to pravé. Zalíbil se mi na první pohled a dále hledat už nebudu. Svými vlastnostmi mi 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g plně vyhovuje, zvládá vše, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj manžel.

Adam Hořický, Příseka:
Objednat 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g je dobrá volba. Užívám ho už pár týdnů a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní recenze dalších přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude podobná. Vždy je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Tereza K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michal S: Celkem jsem spokojený.

Anežka S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt