11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Zkušenosti říkají, že 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Sofie Nekovaříková, Loučovice:
Běžně nakupuji přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil mé potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Oliver Vobruba, Habartice:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Kamarádi mi poradili 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém váhání jsem si jej zakoupil. Musím říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj velkou radost.

Jakub Mašanský, Mnichovice:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Používám jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vypadá. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Pavel Kočko, Věšín:
Několikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až jsem přečetl slovo ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což se ukázalo jako chytrý tah. Pracovník zjistil řekl, že má nějakou systémovou chybu, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě kontakt, a jakmile dal do pořádku nákupní košík, napsal mi a nákup jsem dostal se slevou.

Adam Turčinek, Hromnice:
Já si vždy takové výrobky neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g byl o něčem jiném, zboží jsem spatřil v reklamě a ihned jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tak jsem si udělal velkou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto perfektní věc a nechci domýšlet, co bych bez ní dělal. Bez 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g bych si dnes nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Radek A: 110 % spokojenost

Laura S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina B: Ideální k osmnáctinám :)

Ema K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sofie Z: Tento 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt