11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Zkušenosti říkají, že 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1145 Kč
Naše cena: 763 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s Quinoa-rýžovými křupkami a s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (16%), rýže-Quinoa-Crisp* (2%) (rýže*, quinoa*, třtinový cukr*), mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2430 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 40 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Oliver Cinibulk, Světice:
11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Můj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Antonín Hatle, Roztoky u Jilemnice:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g, nevěděl jsem, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Radek Osika, Trojovice:
ze začátku jsem koukal na podobným typem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Je pěkně funkční. Po vzhledové stránce úplně dokonalý. Moje milenka hodnotí pěkný design a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou doma hodně brát.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Natálie W: Tento 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anna D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniel R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktorie P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt