10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Dominik Dombai, Cekov:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude použijou ty PVC - hned při montáži 1 úchyt na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo žlábky středu?

Gabriela Vidurová, Dědová:
náhodně objednávám zboží přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem otestuji. Ale u 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g se vyplatilo zakoupení přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou půjčuje si, takže mu asi na narozeniny koupím taky nový.

Johana Obdržálková, Lštění:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kámošky chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g užívá a je s ním opravdu šťastná. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř okamžitě jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, chodím se konečně bavit.

Gabriela Panská, Libice nad Cidlinou:
Již před časem jsme společně s partnerem řešili nějaké problémy. 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mi doporučila kolegyně z kanceláře, kterou náhodou před nějakou dobou potkal podobný problém. Popravdě jsem zázraku nevěřila, ale s přítelem jsme měli za to, že za otestování nic nedáme. Proto jsme si 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g koupili. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechno, ale hodně problémů nám ulehčil. Dnes bych si nechtěla ani trochu představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Tereza P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michal Ž: 110 % spokojenost

Eva F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt