10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Zkušenosti říkají, že 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Karel Mittner, Pustá Polom:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Andrea Paszková, Mrač:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g a příjemně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Amálie Končinská, Vidice:
Jako starší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na ohlasy, které si model získal u dalších uživatelů. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g užívám už tři dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také zmínit hodně seriózní jednání ze strany prodejce.

Lukáš Káda, Měčín:
Nejdříve bych řekl, že jsem trochu skrblík, občas asi až příliš. Čili než si něco koupím, důkladně si to prověřím. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g důkladně prolustroval přes Google a nastudoval si články. Překvapilo mě, že byly vesměs pozitivní. Velmi mě to znervóznilo, ovšem pak jsem si 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g tak jako tak objednal. No a nemůžu jinak, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to vskutku velmi správný koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Šimon Š: 110 % spokojenost

Štěpán T: Celkem jsem spokojený.

Marie K: Je to dostatečné?

Daniela K: nemá chybu

Radek C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt