10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Zkušenosti říkají, že 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Kristýna Richtrová, Vrbka:
Koupila jsem pro syna 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také koupit

Daniel Mrovec, Býchory:
Už několikrát jsem toužil podobný výrobek vyzkoušet. Ve chvíli, kdy jsem objevil prodejce s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g, už nebylo nad čím neustále váhat. Perfektní zákaznická podpora ze strany společnosti, vše realizovalo na chlup tak, jak mělo. 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g zanedlouho přivezl pošťák a od toho momentu ho denně k plné spokojenosti používám. Má ale drobnou vadu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

Filip Pokštefl, Přibyslav:
Na doporučení kolegů v práci jsem minulý měsíc zakoupil 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g, protože už delší dobu něco podobného sháním. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje předpoklady, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S klidným svědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

Vít Daňha, Přísnotice:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g měli na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g koupil a hned třetí den ho dodali. Testuji ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnu.

David Aksamit, Okřešice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Václav S: Přišlo to celkem rychle

Valerie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Viktor R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt