10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Zkušenosti říkají, že 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka tmavé nugátové hořké čokolády původem z Ekvádoru s vysokým obsahem mletých lískových ořechů díky svému jedinečnému složení a vybrané jemně oříškové chuti představuje lahodné oříškovo-čokoládové potěšení silné nugátové příchuti nejen pro všechny milovníky hořkých nugátových čokolád prvotřídní kvality.Složení: Lískový ořech-pasta* (25%), kakaová hmota*, kakaové máslo*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 36% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2419 kJ (582 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43.9 g, (z toho cukr: 38.6 g), Tuky: 40.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Kristián Jakub, Koloveč:
10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g bych vytkl dětský vzhled. Zpracováním se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z pěti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Denisa Paletářová, Mičovice:
Nedávno jsem si u vás objednala 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je opravdu velmi roztomilý a hlavně užitečný. I přítel si jej pochvaluje, a to je velmi přísný. Chci ocenit také okamžité doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Daniela Radoňská, Štědrá:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g již vlastní, byly absolutně rády. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco podobného chtěla hodně dlouho, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje přání byla na sto procent splněna. Opravdu neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Patrik Rolenc, Bílina:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj třetí model 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to líbí se, objednávám to dále a dále. Obávám se, že bych při koupi něčeho podobného byl nespokojený. Tento 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje velice změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Eva L: děda je z dárku je nadšený

Dominika L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sofie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sebastian G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt