10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Zkušenosti říkají, že 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 986 Kč
Naše cena: 657 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Alžběta Rýparová, Tvarožná Lhota:
O 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm štěbetali tři ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a v mžiku byla objednávka vyplněná. Zásilka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Barbora Sobociková, Oprostovice:
V obchodě jsem našla 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l, která jsem delší čas hledala. Výběr zboží a dodací termíny byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Obden mi dorazila sms zpráva, že odpoledne mi bude dovezen balík. Což se za 2 hoďky stalo. Kurýr zastavil pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Šimon Najmon, Šonov:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští narozeniny se na váš eshop podívám dřív, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Kateřina Salingerová, Rokytno:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mi poradila matka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko hledat. Stačilo podívat na webové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

Magdaléna Skákalová, Stašov:
Normálně nakupuji přes web a nutně jsem potřebovala ke svému využití 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také způsob platby mi vyhovoval. Splnil moje očekávání a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Amálie K: nemá chybu

Jan M: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

David M: Přišlo to celkem rychle

Barbora G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt