10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Zkušenosti říkají, že 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 887 Kč
Naše cena: 591 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Adéla Romová, Velešovice:
Nejsem milovník objednávání 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l na internetu, protože moje poslední nákupy o Vánocích skončily nejen rozhořčením, ale zároveň vyhozením spousty financí. Jsem tedy v tomto směru dost opatrná. Pro jistotu si vše prohlížím dvakrát, než 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l koupím na eshopu. Ale s tímto online prodejcem jsem velmi spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem provedla objednávku, zavolala jsem na dané číslo, kde mi bylo bez výmluv vysvětleno, co můžu od tohoto 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l očekávat a jaké jsou jejich pozitiva, negativa. Což mi určitě odsouhlasíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s výhodami. Zboží jsem měla ve schránce do pár dní, jak mi bylo přislíbeno.

Dominik Mikysa, Semanín:
Když jsem vybíral 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme zvolili se ženou tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l a určitě jsme zvolili dobře. Je kvalitní, pevný a úplně odpovídá našim potřebám. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej zase objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

Jaroslav Blanda, Vrbová Lhota:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Šárka Mejsnarová, Křížkový Újezdec:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou informace o 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Váhala jsem, jestli si ho mám zakoupit, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po pár týdnech, kdy jsem 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Tereza J: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikolas V: Celkem jsem spokojený.

Kateřina L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt