10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Zkušenosti říkají, že 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nikol Gaberová, Koválovice-Osíčany:
Opravdu krásná věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak dobrý nákup. Za nízkou cenu si pořídit 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který je již na letmý dotek vydrží, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak levnou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu pozítří něco shánět, budu nakupovat zase u vás.

Adam Troller, Vojnův Městec:
Navzdory tomu e-shop nabízel vskutku rozmanitou nabídku 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, zažil jsem zklamání, když 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l dorazil. Co se týče dovážky, vše bylo OK. Ovšem prodejce mi nedokázal objasnit, proč asi došlo k záměně. Šlamastika se uzavřela po více jak měsíci, což považuji za velký nedostatek tohoto e-shopu.

Ema Vajdáková, Habartov:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si u internetového prodejce zakoupíme větší množství produktů na jedno jméno, kvůli úspoře. Já jsem si v tom čase vybrala z nabídky právě tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, jelikož se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to fakt dobrá volba. Hodně jsem od něj nechtěla, ale jsem nadšená. Skvělá kvalita, rychlé doručení, přijatelná cena, jedním slovem bomba!

Magdaléna Bochníčková, Dešov:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Rozálie Licehamrová, Sobíňov:
Pokaždé mě to stálo hodně peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l okamžitě musím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Funguje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Dominik G: Jsem ráda, že to mám

Hana B: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristián V: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt