10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Zkušenosti říkají, že 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky velké z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Štěpán Hamada, Křivoklát:
Ve srovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg lepší hodnocení a je o čtyři sta Kč levnější... takže z mé strany spokojenost.

Zdeněk Pilz, Dlouhá Třebová:
10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg si někde vyhlédla žena a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a otestovali, zda je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a manželka bude mít jistě radost. Sestra říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Simona Hybrantová, Roupov:
Už delší dobu jsme doma s přítelem řešili nějaké problémy. 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg mi doporučila známá z práce, kterou shodou okolností dřív trápily podobné potíže. Příliš jsem výrobku nedávala šanci, ale s mužem jsme měli za to, že za vyzkoušení nic nedáme. Tedy jsme si 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg pořídili. Netvrdím, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale hodně problémů nám vyřešil. Dnes bych si nechtěla vůbec představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Tomáš G: 110 % spokojenost

Lucie I: dobré

Dominik N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie Á: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt