10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Zkušenosti říkají, že 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Dominik Paciorek, Valdice:
Chci vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Lukáš Cacák, Luka:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg, který jsem sháněl. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Ondřej Šporer, Rohozná:
10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jsem objednal po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám očekávat. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to ani trochu nepřekvapilo.  S 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jsem hodně šťastný a jistě bych ho doporučil i ostatním nakupujícím.

Karel Viskot, Syrovín:
Za mě 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Michal Š: Přišlo to celkem rychle

Klára Š: Je to dostatečné?

Daniela K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michaela T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šimon B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt