10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Zkušenosti říkají, že 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1409 Kč
Naše cena: 939 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Richard Wolf, Třebnouševes:
Pro upřesnění bych podotkl, že jsem šetrný člověk, podle některých asi až moc. Čili než si něco koupím, pečlivě si vše prolustruji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g pečlivě prolustroval na internetu a porovnal hodnocení. Překvapilo mě, že byly všechny kladné. Velmi mě to znepokojilo, ovšem poté jsem si 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g stejně zakoupil. No a nezbývá mi, než k těm dobrým recenzím doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to rozhodně velice dobrá koupě.

Viktorie Národová, Vintířov:
Jistě jsem zpočátku byla jako většina velmi opatrná. Nastudovala jsem však mnoho kladných názorů a nechala jsem se také zlákat k pořízení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. A skvěle jsem se rozhodla. Teď se k oslavným recenzím totiž určitě musím přidat. Pokud nyní s pořízením váháte, tak neváhejte a 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g si pořiďte. Budete nadšení, 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g patří ve svém sortimentu k nejlepším výrobkům.

Petra Piskorová, Tymákov:
Koupila jsem si 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g někdy před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že spln svůj účel.

Nikolas Šlajchrt, Mladecko:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to úžasný nápad. Hezky vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy představoval. Plánuji získat ještě jeden dědovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po nákupu už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Sára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Václav Ž: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš Š: Celkem jsem spokojený.

Zdeněk K: 110 % spokojenost

Radim A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt