10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Zkušenosti říkají, že 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1212 Kč
Naše cena: 808 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné špagety, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Denisa Helingerová, Střelice:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je príma, mega perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Sabina Šonská, Trusnov:
Nemohla jsem se rozhodnout, který 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g vybrat. Nabídka ve vašem e-shopu je hodně široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji perfektní komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá nakupující obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g je ale úplně úžasný.

Barbora Holzknechtová, Choťánky:
Chtěla jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem chtěla ideální změnu. Když jsem na 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jedinečnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i mé okolí.

Miroslav Kadič, Lomnice nad Popelkou:
Musím Vám říct, že k 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Šárka G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Rozálie F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Patrik Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš R: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt