10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Zkušenosti říkají, že 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné nudle Tagliatelle, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Sebastian Hylena, Slověnice:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude znovu potřeba.

Martin Stezka, Ratměřice:
Říká se, že dobré zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za levnou cenu, příjemná komunikace s prodejcem, okamžité doručení do domu, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Matyáš Kluzák, Starovice:
Za mě 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Kristýna B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Roman D: Přišlo to celkem rychle

Laura Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára Ž: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marek L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt