10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Zkušenosti říkají, že 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bezlepková kukuřičná vřetena Tricolore barevná, připravené z celozrnné kukuřičné mouky, bramborových lupínků, a sušeného prášku z paprik a špenátu, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti a pestrých barev, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální, pestrobarevná, bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*, paprikový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 82.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 4.4 g, Sůl: 0.45 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Eliška Habrovcová, Ovčáry:
Okamžité dodání. Dobrý a originální pocit. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g klidná. Nejkladněji boduji design, vypadá mnohem lépe než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus lepší než jeho napodobeniny v této kvalitové kategorii.

Laura Karfíková, Hrušovany nad Jevišovkou:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si online pořídíme hodně produktů na jedno jméno, abychom ušetřily. Já jsem si v té chvíli vyhlídla v nabídce právě tenhle 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Avšak byla to hodně dobrá volba. Hodně jsem od něj nečekala, ale byla jsem překvapená. Prvotřídní kvalita, bezproblémové doručení, přijatelná cenovka, zkrátka bomba!

Jana Luterová, Vendolí:
Pro své rodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a výdrž. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za lepší cenu obdobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

Kamila Meisselová, Horní Blatná:
Ze začátku jsem s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jsem tak asi po třech dnech vrátila a během dvou dnů mi dorazili peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala pomoci od znalců a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá kancelář, možná přikoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem pěkně skončilo a moje špatná zkušenost se proměnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím přístup e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Zdeněk P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michal B: je to fajné

Denisa D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Martin B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikolas G: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt