10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Zkušenosti říkají, že 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nikolas Mikší, Dalečín:
Nejdříve jsem byl dost ironický. Ovšem okamžitě po objednání si mě 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l obratem získal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko zapracoval na designu, ale jak se říká, sto lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč čekat.

Šimon Fus, Svratouch:
Objednáním 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec mohu být rád. Považuji se za náročného zákazníka, přesto chci výkon a za stanovenou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je efektivní a vkusné. jistě v nejbližší době objednám další modely.

Karel Poukar, Strunkovice nad Blanicí:
Přestože internetový obchod nabízel opravdu širokou nabídku 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l, nebylo mi do smíchu, když 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l dorazil. Co se týče doručení, vše na jedničku. Bohužel eshop mi neuměl vysvětlit, proč přišel jiný typ. Patálie se uzavřela za několik týdnů, což je podle mě jediný mínus tohoto eshopu.

Eliška Lifková, Mezilesí:
Pořizovala jsem tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l prvně. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost doručení, hezká komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Amálie Bešková, Ratenice:
Jsem už starší dáma a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l a zeptal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera dopoledne dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Klára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta V: děda je z dárku je nadšený

Dominik K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Roman L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt