10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Zkušenosti říkají, že 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 432 Kč
Naše cena: 288 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Rozálie Mikošková, Újezd u Černé Hory:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dovezení objednaného 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l a super zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Dominik Prause, Počepice:
Naprosto skvělí 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, drsným mužům, tak jemným ženám, které chtějí cítit hebkost a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, které konečně využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l univerzálního pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

Viktor Jež, Nebílovy:
Jak 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l zvýšit hodnotu? Vždy se lépe pomlouvá, než chválí. A kritizuje se často, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám vydrží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není případ 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, tady jsem klidný. Myslím, že jsem opravdu dostal kvalitu, za jakou jsem platil. Asi bych si určitě dal více, v tomto případě kvalita jasně převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Kladně cením také rychlost dodání.

Kristián Čichoň, Milejovice:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže obchod proběhl hodně profesionálně a ještě opět děkuji.

Aneta Čehovská, Nelešovice:
Původně jsem chtěla 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l ve velikosti 47 které jste ve velikosti 47 neměli, proto jsem objednala dle recenzí v očekávané velikosti 45 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nela I: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristýna B: Je to dostatečné?

Vít P: Přišlo to celkem rychle

Kryštof B: funkční výrobek

Emma C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt