10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Zkušenosti říkají, že 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 707 Kč
Naše cena: 471 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Daniel Holar, Čenkovice:
Když porovnám výkon a cenu, tak nemohu být nespokojen. 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l obsahuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, nakonec je o něco lehčí, než jsem očekával, což není na vadu. S produktem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i lepší, ale tady cena odpovídá dobré materiál. Kdo nevyužije dokonalý výrobek, pro normální používání je plně dostačující, doporučuji.

Jiří Bališ, Hřebečníky:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l z zkušenosti hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V domácícm nasazení bych se bál o pevnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Tereza Bogdová, Zborovice:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsem sháněla pět týdnů, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem hodně spokojená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má hodně pěkný povrch. Rovněž cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Kristián B: funkční výrobek

Karel B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma M: já jsem to prostě chtěla

Kryštof B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt