10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Zkušenosti říkají, že 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Tadeáš Kudlička, Plískov:
Musel jsem chvíli přesvědčovat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude vyhovovat, tak 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g pošlu zpět, podlehla. Když jsem včera přišel domů z dílny už ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Denis Lamper, Chotíkov:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl hodně profesionálně a ještě znova díky.

Michael Celina, Kolšov:
10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, objednaný ve Vašem eshopu je jeden z nejlepších, které jsem měl příležitost otestovat a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Původně jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa rozhodl jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Vanesa P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eva M: dobré

Eliška T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Emma Š: děda je z dárku je nadšený

Šárka S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt