10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Zkušenosti říkají, že 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Jakub Šatava, Kaceřov:
Koupí 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je efektivní a vkusné. Určitě v nejbližší době pořídím další kusy.

Antonín Pěknic, Týn nad Vltavou:
Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g měl být překvapením pro moji snoubenku. Z toho důvodu jsem kontaktoval eshop, který prodával tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, dořešil jsem s nimi dárkový obal a především datum, detaily o přepravě. Spolupráce byla vskutku bezproblémová, rychlá. Na ceně nezáleželo, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g dal pořídit levněji. Někdy je přednější úroveň služeb, než 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Společnost nezklamala, navíc přidala dáreček a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tuto firmu.

Gabriela Marvánková, Malovice:
Mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g již 2 roky a stále jsem spokojená

Petr Sodomek, Kryštofovy Hamry:
Nejdříve jsem byl dost ironický. Ovšem okamžitě po doručení si mě 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g rychle dostal, je opravdu perfektní. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko přidal na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč čekat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Michaela N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva M: děda je z dárku je nadšený

Sára A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt