10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Zkušenosti říkají, že 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Štěpán Wenzel, Štěnovický Borek:
Na radu přátel v sportovním klubu jsem předminulý měsíc zakoupil 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, protože již delší čas něco podobného sháním. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l koupit jen u Vás. A vím, že volba byla dobrá. Splnil mé potřeby, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

Vojtěch Srdínko, Nezdřev:
Výborná věcička, tenhle váš 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Krásně vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji objednat ještě jeden tátovi k svátku, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po nákupu už přes dlouho nebyl.

Julie Vančatová, Velký Karlov:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Barbora P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Šárka V: Tento 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tadeáš T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt