10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Zkušenosti říkají, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Radim Jiroušek, Velké Hoštice:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A občas mě to dost mrzí. Teď, co znám 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil asi šesti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Kamila Kraclová, Beňov:
Tento eshop i 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml velice doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a vždy všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

František Tannert, Horní Libochová:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na webu, oslovil mně váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás objednám víc dárků než včera.

Tereza Kohutková, Horčápsko:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám nejlépe. Naposledy jsem si u vás pořídila 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, a téměř nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu pořizovat zase u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen těžko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Amálie L: dobré

Aneta G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina H: Ideální k osmnáctinám :)

Denis L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matouš S: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt